KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13545003
nr 1354 5003
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 78/80, Haskel 187. Motivet: ca 37,5x48 cm. Bladets mått: 50x63 cm, oramat löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 19:26:34
13/10 08:59:26
200 kr
14/10 13:53:54
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander